اموزش کسب درامد از اینترنت

اموزش کسب درامد از اینترنت

با روزی حدود 2 ساعت کار کردن بین 200 تا 700 دلار در ماه کسب درآمد نمائید.

یکی از روشهای کسب درآمد از طریق اینترنت , روش PTC و PTR است که به تخصص و سرمایه نیاز ندارد.

برای به کار گیری آن فقط به یک دستگاه کامپیوتر که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد نیاز دارد و کاربرانی که کار با ویندوز را بدانند و انگلیسی در حد دوره دبیرستان بلد باشند میتوانند از این روش برای کسب درآمد استفاده نمایند. که میزان آن بستگی به میزان تلاش و کوشش شما دارد. شرکتهای بزرگ خارجی برای انتشار پیامهای بازرگانی خود از روش جدید بازاریابی الکترونیکی که مبتنی بر ارسال ایمیلهای تبلیغاتی است استفاده میکنند. به این صورت که پیامهای بازرگانی خود را در اختیار سایتهای ویژه ای قرار میدهند تا این سایتها پیامها را برای اعضای خود از طریق ایمیل ارسال کنند. این سایتها بابت ارسال پیامها از شرکتهای سفارش دهنده آگهی کارمزد دریافت میکنند و برای ایجاد انگیزه بیشتر اعضا، به ازای دیدن هر تبلیغ مقدار مشخصی پول به اعضایشان پرداخت میکنند که این مقدار در سایتهای مختلف فرق میکند. به این ترتیب هم شرکتها تبلیغ خود را کرده اند و هم سایتها به سوددهی رسیده اند و هم اعضا درآمد مناسبی کسب کرده اند.

این یک روش بین المللی است که در بعضی از کشورها رواج بیشتری داشته است برای مثال توجه شما را به یک خبر که در تاریخ 19/2/83 در روزنامه قدس چاپ شده جلب میکنم:

 

زنان هندی با وجود نداشتن شغل در زمان حاضر میتوانند ضمن همکاری با سایتهای اینترنتی تا 10 هزار روپیه (200 هزار تومان) در ماه درامد داشته باشند روزنامه انگلیسی زبان Times of India گزارش داد که در حال حاضر تعداد زیادی از این زنان در شرکت های تبلیغاتی که در سایتهای اینترنتی فعال هستند جذب میشوند و وظیفه آنها کلیک کردن بر روی تبلیغات است.

 

یکی از مزیتهای این روش این است که هیچ پولی از کشور خارج نمیشود بلکه همیشه پول به صورت ارز از خارج وارد کشور میشود. این پول از طرف شرکتها و سایتهای خارجی بابت توجه و نگاه کردن به تبلیغات آنها و عضو شدن در سایت آنها و کلیک کردن بر روی لینکهای معرفی شده و جستجو کردن در مورد موضوع مورد علاقه از طریق سایتهای آنها و یا ارسال و دریافت Email و یا شرکت در مسابقات آنها و یا معرفی سایت انها به دیگران و همچنین عضویت در سایتهای پیشنهاد شده توسط آنها و غیره.... به حسابتان واریز میشودو چون شما هیچ پولی را بابت سرمایه گذاری اولیه خرج نمیکنید, بنابراین احتمال برشکست شدن و بدهکار شدن شما در این کار برابر صفر است.

 

یک مثال ساده برای توجیه این کار:

 

دو کانال تلوزیونی را در نظر بگیرید فرض کنید کانال 1 همیشه فقط فیلم پخش میکند و کانال 2 فقط آگهی تکراری پخش میکند براحتی میتوان تشخیص داد که بیننده های کانال 2 بسیار کمتر از کانال 1 است در حالی که کانال 2 برای ادامه حیات و اخذ آگهی از کمپانیها نیاز به بیننده های بیشتری دارد تا شرکتها آگهیهای بیشتری به او بدهندو درآمد او نیز بیشتر شود برای اینکار ترفندهایی بکار میبرد مثلا به بیننده هایش هدیه میدهدو یا در قرعه کشی جوایز آنها را شرکت میدهدو روشهای دیگر. سایتهای مورد بحث ما نیز برای افزایش بازدید کننده به اعضای خود در ازای کارهای مشخص پول پرداخت میکند.

در این سی دی کلیه مراحل کار از ابتدا تا انتها به زبان فارسی توضیح داده شده است که با پیگیری دقیق آنها و کمی همت میتوانید از این راه پول خوبی بدست آورید.

 

مراحل کار به صورت خلاصه به شرح زیر است :

 

ساختن Email به روش آموزش داده شده

افتتاح یک حساب بانکی در معتبرترین بانک اینترنتی جهانی به روش آموزش داده شده (در کمتر از 3 دقیقه) و برای اینکار نیازی به واریز پول هم ندارید که پس از کسب درآمد , پولهای داخل این حساب براحتی به هر حساب ریالی قابل انتقال است.

یادگیری لغات تخصصی (حدود 30 لغت)

عضو شدن در یک یا چند سایت پیشنهاد شده (عضویت همزمان در چند سایت امکان پذیر است)

پیگیری دقیق دستورالعملهای کسب درآمد

انتقال وجوه کسب شده به بانک اینترنتی

فروش و یا انتقال پولها به حساب خودتان در یکی از بانکهای داخل کشور

 

آشنایی با روشهای مختلف کسب درآمد از اینترنت:

 

روشهای کسب درآمد اینترنتی به چندین بخش تقسیم میشود :

 

1 – درآمد به روش سرمایه‌گذاری در سایتهای سرمایه‌گذاری (Hyip):

 

در این سایتها شما با سرمایه‌گذاری که می‌کنید سود روزانه، ماهانه و یا سالانه بسته به نوع سرمایه‌گذاری سایت دریافت خواهید کرد.

 

2 – درآمد به روش سورف در سایتهای سورف (Surf):

 

در این روش شما با عضویت در سایت سورف مربوطه وارد حساب خود می‌شوید و به ازای دیدن تعدادی سایت که بستگی به قانون سایت دارد مقداری سود دریافت می‌کنید.

 

3 – درآمد به ازای بازاریابی و معرفی اعضا به سایت(Network Marketing):

 

در این روش شما با عضوشدن در یک سایت و یا یک مجموعه، با تبلیغ کردن آن سایت بصورت‌های مختلف سعی در جمع کردن زیر مجموعه برای خود می‌کنید و بازای معرفی آنها، از سایت مربوطه پورسانت دریافت می‌کنید.

 

4 – درآمد به ازای کلیک‌کردن و خواندن ایمیلها(Pay to Click):

 

کاری که شما باید در این گونه سایتها انجام دهید کلیک کردن روی ایمیلهایی است که این سایتها برای شما می‌فرستند. بازای هر کلیک مبلغی به موجودی شما افزوده می‌شود که پس از رسیدن این مبالغ به حداقل موردنظر سایت مربوطه می‌توانید آن را برداشت نمایید.

 

 

کسب درآمد با اینترنت جایی است که جهان امروز در آن قرار  گرفته است.  

 

حدود ۴ سال است که این شغل  و شیوه درآمد زایی بین ایرانیان رواج یافته و برخی از جوانان به آن اشتغال دارند. در حالیکه باید خاطرنشان کرد تجارت خانگی اینترنتی سالهاست که در جهان همه گیر شده و در برخی از کشورهای جهان سوم به عنوان یک تجارت فراگیر توسط عموم مورد بهره برداری واقع می شود و در این میان می توان به داغ بودن استثنایی این تجارت در میان جوانان هندی و زنان عربستان سعودی اشاره داشت.

بنا به گزارشی که سازمان تجارت جهانی  در سال 2004 منتشر کرد٬ مجموع درآمدی را که زنان و دختران  3 کشور از کشورهای جهان سوم از تجارت خانگی اینترنتی در ۶ ماهه نخست سال 2004 کسب کرده اند چیزی فراتر از درآمد برخی از درآمد برخی از غولهای صنعتی جهان نظیر بنز آلمان (غول صنعت خودرو سازی) و سونی ژاپن (غول صنعت الکترونیک) در 12 ماهه سال مذکور بوده است و کمی تامل در این مقایسه حقایق پنهانی را از اهمیت این رشته نمایان خواهد کرد.

 

در واقع پیام تجارت خانگی اینترنتی این است: (( در اینترنت میتوان ساده تر و در زمان کمتر و بدون نیاز به اندکی فعالیت فیزیکی ٬درآمدی بیش از دنیای واقعی بدست آورد. )) 

 

امروزه میلیونها پیر و جوان در سراسر جهان به تجارت خانگی اینترنتی اشتغال دارند و فقط با یک رایانه معمولی مجهز به اینترنت ٬ بدون هیچ سرمایه ای روزانه چیزی حدود 10 تا 200 دلار درآمد دارند و تامل 

در این رقم حقایق بسیاری را آشکار خواهد ساخت.

 

تجارت دراینترنت (e-commerce) سالهاست که به کمک نرم افزارهای ارتباطی اینترنتی

(Affiliate Softwares) میسر شده است و تجارت خانگی با اینترنت (Internet home commerce)

که در واقع بارزترین نمود (( تجارت اینترنتی )) است به طرز باور نکردنی با اقبال بین المللی مواجه شده است.

 

شما نیز می توانید بدون هیچ سرمایه ای تنها با ابزار ساده ای اعم از یک کامپیوتر معمولی و یک خط تلفن و با اختصاص اندکی از وقت روزمره خود در پای اینترنت روزانه ده ها دلار درآمد داشته باشید. 

 

 

سایت های تجارت خانگی از ما چه می خواهند و در ازای انجام چه کاری به ما پول می دهند ؟

 

روش کار وب سایت های تجارت خانگی ایجاد کننده بازدید کننده بدین صورت است که از صاحبان سایت های جدید پول می گیرند و در ازای آن بازدید کنندگان مورد نظرشان را به تعداد مورد نظر صاحب سایت در مدت زمان مشخص به وب سایت وی سرازیر می کنند. 

 

با یک مثال توضیح می دهیم:

 

فرض کنید صاحب یک سایت جدید مثل (( آفتابگردان)) برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت خود ( افزایش ترافیک) به یکی از (( وب سایت های تجارت خانگی ایجاد کننده بازدیدکننده)) مثل ((باران)) مراجعه کرده و Xدلار پول به ((باران))  پرداخت می کند و ((باران)) در ازای دریافت این پول تضمین می کند که در مدت فرضا یکماه 1000 نفر بازدیدکننده مختلف را به وب سایت ((آفتابگردان)) سرازیر کند . این قرارداد حقوقی بین  ((آفتابگردان)) و ((باران)) بسته شده است. در پشت پرده٬ کاری که وب سایت ((باران))  انجام می دهد بدین صورت است که از Xدلار دریافتی فرضا ۱۰درصد آنرا بعنوان حق الزحمه خود بر می دارد و ۹۰ درصد باقیمانده را بخش بر ۱۰۰۰ می کند٬ فرض کنید حاصل این تقسیم ۱ دلار می شود٬  ((باران))  یک وب سایت ارائه دهنده تجارت خانگی اینترنتی از نوع بدون سرمایه اولیه است که هزاران عضو دارد. اکنون کلیه اعضا خود را دعوت به بازدید از سایت ((آفتابگردان)) می کند٬ هر کس که این سایت را بازدید کند( مثلا عضوی به نام شبنم ) ۱ دلار به حساب وی واریز می کند و به محض اینکه ۱۰۰۰ نفر تکمیل شد٬ سرویس او به ((آفتابگردان)) صورت گرفته است. در این میان هم  ((آفتابگردان)) به مقصود خود رسیده٬ و هم ((باران)) و هم ((شبنم)) سود کرده اند.

 

/ 1 نظر / 6 بازدید
بیب

با سلام درست هست که مردم همه دنیا پول را دوست دارند ولی ایا این پول از نظر شرعی مشکلی ندارد؟ ممنون[سوال][نگران]